Aksident në Vlorë, makina përplas një grua dhe fëmijën e saj

Aksident në Vlorë, makina përplas një grua dhe

Një automjet ka aksidentuar një grua e cila po lëvizte me fëmijën e saj.

Ngjarja ka ndodhur rreh orës 21:30 në Vlorë në zonën e njohur si "Kapelja."

Nga aksidenti ka mbetur i lënduar fëmija, i cili ndodhet në sallën e operacionit jashtë rrezikut për jetën.

Drejtuesi i mjetit i cili e aksidentoi e transportoi për në spital.

EMISIONET