Zyrtare/ Tirana vesh bardheblu sulmuesin Kristal Abazaj

Zyrtare/ Tirana vesh bardheblu sulmuesin Kristal Abazaj

Largohen Xhixha dhe Limaj, vijnë Lushkja dhe Abazaj. Praktikisht Tirana nuk humbet cilësi dhe as peshë në tablonë e Superiores.

Klubi bardheblu zyrtarizoi sonte në mbrëmje nëoërmjet një klipi origjinal sulmuesin që rikthehet në Shqipëri ku ka luajtur me Luftëtarin dhe Kukësin ndërsa në eksperiencat e huaja me Anderlecht dhe Istanbulspor nuk ia doli mbanë.

Shikoni videon;

EMISIONET