VIDEO/ Momente paniku në Kategorinë e Parë, lojtari transportohet me urgjencë në spital

VIDEO/ Momente paniku në Kategorinë e Parë, lojtari transportohet

Momente paniku ndodhën në ndeshjen e Kategorisë së Parë mes Korabit dhe Vorës, ku lojtari i kës, aj të funditFrenklin Ntepeh u dërgua me urgjencë në spital.

Pas një përplasje në minutën e 77’ të takimit, mesfushori përfundoi i shtrirë në tokë dhe u desh ndërhyrja e stafit mjekësor e më pas ambulancës.

Mësohet se nuk ka asgjë serioze për gjendjen shëndetësore të Ntepeh.

Video:

https://streamin.one/v/73e9328f

EMISIONET