VIDEO/ Çalhanoglu dhuron ''show”, mesfushori i Interit kërcen “break dance” në dhomat e zhveshjes

VIDEO/ Çalhanoglu dhuron ''show”, mesfushori i Interit

Atmosfera tek Interi në prag të supersfidës me Juventusin duket e shkëlqyer.

Këtë gjë e konfirmon më së miri një video e publikuar nga dhomat e zhveshjes së skuadrës zikaltre, teksa në të shihet turku Hakan Çalhanoglu, i cili dhuron “show” duke kërcyer mjaft bukur me stil “break dance”.  

Një video speciale kjo e shpërndarë në rrjetet sociale nga sulmuesi Aranutoviç, që nxjerr në pah humorin dhe qetësinë në kampin zikaltër. Për më tepër shikoni pamjet:

 

EMISIONET