Përfundojnë pushimet për Sylvinhon, trajneri i Kombëtares niset drejt Shqipërisë

Përfundojnë pushimet për Sylvinhon, trajneri i Kombëtares

Pushimet e trajnerit të Kombëtares shqiptare, Silvinjo kanë përfunduar.

Tashmë ai duhet të nisë nga puna për Europianin e Gjermanisë.

Tashmë braziliani është nisur për në Shqipëri.

Lajmi është bërë i ditur nga vetë vajza e tij përmes disa postimeve në rrjetet sociale.

Tati Mendes ka ndarë disa foto të takimit mes prindërve, pasi ajo është nisur drejt Madridit dhe Silvinjo në vendin tonë, ndërsa nëna do të qëndrojë në Lisbonë.

Sylvih
Sylvih

EMISIONET