Izrael-Kosovë, "Dardanët" në avantazh, shikoni golin (VIDEO)

Izrael-Kosovë, "Dardanët" në avantazh, shikoni golin

Kosova shënon një gol dhe e mbyll pjesë e parë në avantazh në transfertën e Izraelit. 

Eli Dasa në min. 36 shtyu në rrjetën e tij topin e nisur nga Rashica. 

EMISIONET