"Ishte traumatike!" Bufi tregon eksperiencën e hidhur në ndeshjen Tirana-Dinamo

"Ishte traumatike!" Bufi tregon eksperiencën e hidhur në

Klodiana Bufi, kryeredaktore në revistën Elite në emisionin "Ora Sport" në RTV Ora tregoi eksperiencën e saj të parë në stadium.

Ajo tregoi se kishte shkuar në vitin 2006 në ndeshjen Tirana-Dinamo por ishte traumatike për të fjalori i përdorur dhe "sikleti se çfarë do një vajzë në stadium në nëj ndeshje Tirana-Dinamo".

Klodiana Bufi: Për mua ka qenë traumatike kur kam shkuar për herë të parë në stadium në vitin 2006 për shkak të fjalorit. Kjo ishte e para, ishte fillimi. E dyta ishte sikleti se çfarë do një vajzë në stadium në nëj ndeshje Tirana-Dinamo.


Shenim: *Ky është artikull ekskluziv i Ora News, që gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”. Artikulli mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar “Ora News” bashkëngjitur me linkun e artikullit origjinal.

EMISIONET