FOTO/ ''Peshku i vogël 'ha' peshkun e madh'', Tetova 'provokon' me postimin e tij para ndeshjes me Vllazninë

FOTO/ ''Peshku i vogël 'ha' peshkun e madh'',

Egnatia përballet sot me Vllazninë në një ndeshje ku përballë vihet skuadra e cila ka dominuar futbollin shqiptar në këtë edicion dhe ajo shkodrane e cila është sfidantja që kërkon t’i rrëmbejë vendin në finale dhe në krah të saj ka traditën.

Megjithatë, trajneri i rrogozhinasve, Edlir Tetova, me një postim domethënës në rrjetet sociale ka lëshuar dorashkën e sfidës ndaj shkodranëve.

Duke marrë shkas nga fakti që në rrjetet sociale Egnatia është etiketuar shpesh si “skuadër e vogël”, ai ka postuar një foto thumbuese.

Aty shfaqet fillimisht një peshk i madh duke ndjekur peshqit e vegjël, ndërsa më pas janë këta të fundit që të bashkuar ndjekin peshkun e madh. “Mos kalo në panik, organizohu”, shkruhej në këtë foto.

FOTO/ ''Peshku i vogël 'ha' peshkun e madh'',

EMISIONET