16 vite kampion i Shqipërisë në Xhudo, Indrit Çullhaj “rrëfen” projektet e së ardhmes

16 vite kampion i Shqipërisë në Xhudo, Indrit Çullhaj

Një histori suksesi në sportin e Xhudos është ajo e Indrit Çullhajt.

Prej 16 vitesh kampion i Shqipërisë në Xhudo, Idriti rrëfeu në studion e lajmeve në “Ora News” sekretin e këtij pasioni për këtë lloj sporti.

Po ashtu, gjatë intervistës, ai rrëfeu dhe projektet e tij sportive të parashikuara në muajt dhe vitet në vijim.

INTERVISTA E PLOTE

lili saraçi indrit Çullhaj

EMISIONET