Meta: Pas 14 majit, gratë do kenë mundësi më të mëdha përfaqësimi dhe paga më dinjitoze

Meta: Pas 14 majit, gratë do kenë mundësi më të

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta gjatë një takimi me gratë dhe vajzat, është shprehur se 14 maji do jetë një ndryshim për ta.

Ai deklaroi se ata do të kenë familje më të forta, mundësi më të mëdha përfaqësimi, paga më dinjitoze dhe mbi të gjitha të gëzojnë kur shohin fëmijët që e ndërtojnë të ardhmen e tyre në Shqipëri.

“Ndryshim në 14 Maj në Tiranë dhe në të gjithë Shqipërinë që gratë dhe nënat shqiptare të kenë familje më të forta, mundësi më të mëdha përfaqësimi, paga më dinjitoze dhe mbi të gjitha të gëzojnë kur shohin fëmijët që e ndërtojnë të ardhmen e tyre në Shqipëri. Bashkë Fitojmë!”, shkroi Meta.

ilir meta zgjedhjet e 14 majit zgjedhjet vendore meta

EMISIONET