Meta në krah të kandidatit për bashkinë e Skraparit: Maji i luleve dhe i ndryshimit

Meta në krah të kandidatit për bashkinë e Skraparit: Maji i

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka publikuar mëngjesin e sotëm një foto bashkë me kandidatin për kryebashkiak të Skraparit, Euglen Mustafallari.

Meta shkruan se ky është maj i luleve dhe i ndryshimeve.

“Maji i luleve dhe i Ndryshimit. Mirëmëngjes të gjithëve së bashku me Kryebashkiakun e Skraparit, Euglen Mustafallari.”, shkruan Meta.

ilir meta meta euglen mustafallari skrapar

EMISIONET