Meta në krah në kryesueses së listës së Tiranës: Duke mbështetur gratë fuqizojmë familjen

Meta në krah në kryesueses së listës së Tiranës:

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta shprehet i bindur se duke mbështetur gratë, fuqizojmë familjen dhe rrisim fëmijë të lumtur!

Teksa shpërndan një foto në krah të kryesueses së listës së PL-së të kandidatëve për këshillin bashkiak të Tiranës në zgjedhjet vendore të 14 majit, Silva Caka, Meta thotë opozita ka detyrimin t’i përgjigjet sakrificave të grave dhe nënave shqiptare.

“Duke mbështetur gratë fuqizojmë familjen dhe rrisim fëmijë të lumtur!

Ne kemi detyrimin t’i përgjigjemi në lartësinë e duhur sakrificave të grave dhe nënave shqiptare.

Duke mbështetur gratë, ne fuqizojmë familjen, shoqërinë dhe kombin tonë.

Partia Lirisë, Bashkë Fitojmë. Në Tiranë më 14 maj, ndryshim me çdo çmim”, shprehet kreu i PL=së Ilir Meta në foto-mesazhin e përcjellë këtë të hënë përmes rrjeteve sociale.

Meta në krah në kryesueses së listës së Tiranës:

ilir meta zgjedhjet e 14 majit zgjedhjet vendore pl silva caka zgedhjet

EMISIONET