"Katastrofa" zgjedhore e 14 majit, Berisha mbledh sot Kryesinë

Ish-kryeministri Sali Berisha do të mbledhë sot në selinë blu Kryesinë e fraksionit politik që ai drejton.

Mbledhja do të nisë në orën 12:00 dhe mësohet se fokusi i diskutimit me grupin parlamentar do të jetë rezultati i zgjedhjeve lokale të 14 majit.

Kujtojmë se koalicioni opozitar "Bashkë Fitojmë" fitoi vetëm 6 bashki në zgjedhjet lokale.

EMISIONET