Gjiknuri: "Revolucioni" i dëshpëruar Meta-Berisha u shfry si tullumbace në oborrin e PS-së

Gjiknuri: "Revolucioni" i dëshpëruar Meta-Berisha u shfry si

Ka ardhur reagimi i parë nga Partia Socialiste lidhur me protestën e sotme të organizuar nga opozita para kryeministrisë kundër qeverisë Rama.

Sekretari i përgjithshëm i PS-së, Damian Gjiknuri, ka shpërndarë një foto nga ajri duke shkrua se “revolucioni” i Berishës dhe Metës u shfry si tullumbace.

Gjiknuri: "Revolucioni" Berisha-Meta siç nisi i dëshpëruar nga bulevardi, u shfry si tullumbace në oborrin e Partisë Socialiste!

EMISIONET