VIDEO/ E kthyer me fundshpinë nga partneri i saj Ilnisa provokon Meritonin, moderatori: Ndihem i...

VIDEO/ E kthyer me fundshpinë nga partneri i saj Ilnisa provokon Meritonin,

Teksa Ilnisa po bënte grimin Meritoni i ulur diku pranë saj i thotë që pozicioni i cili ajo po rri e bën atë të ndihet i provokuar.
Ilnisa e cila qesh i thotë se nuk e ka bërë dhe nuk do e bëj në shtëpi por kur të dalin jashtë do e provokojë deri sa ai të habitet shprehet gazetarja.

Biseda: 
Meritom: Ilnisa ndihem i provokuar
Ilnisa: Mendo zemër se detyra të rëndësishme të presin
Meriton: Po pse me provokon
Ilnisa: Po tallesh?
Ilnisa: Nuk kam çfarë bëj dhe po të provokoj
Meritoni: Pse nuk e bën ti?
Ilnisa: Jo kurrë
Meritoni: Po ti duhet të më provokosh
Ilnisa: Të provokoj unë jashtë sa t habitesh ti

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

EMISIONET