VIDEO/ Heidi shfrenon fantazinë, ulet në prehrin e Romeos dhe bën lëvizje provokuese

VIDEO/ Heidi shfrenon fantazinë, ulet në prehrin e Romeos dhe bën

Dy banorët e spektaklit televiziv "BBVA3", Romeo dhe Heidi duket se kanë lënë pas debatet dhe kanë kaluar disa momente intime me njëri-tjetrin.

Teksa u pyetën nga një banore tjetër në qoftë se janë pajtuar, ata u përgjigjën të dy "jo".

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

EMISIONET