Supermodelja me gjendjen e rrallë ngre temperaturat me fotot nga Xhamajka

Supermodelja me gjendjen e rrallë ngre temperaturat me fotot nga Xhamajka

Winnie Harlow supermodelja nga Xhamajka ka ngritur temperaturat me fotot e fundit ne Instagram.

Me rastin e karnavaleve në vendlindjen e saj, modelja me vitiligo ka postuar përmes profilit të saj foto, në të cilat ka veshur një rroba banje shumë seksi me bizhuteri ekscentrike, duke i lënë pak imagjinatës.

Harlow pozon para kamerës si një xhamajkane e vërtetë, duke ia kushtuar postimin vendit të origjinës. Që në minutat e para të publikimit të tyre, fotot seksi të Harlow morën dhjetëra mijëra pëlqime dhe komente.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ♔Winnie Harlow♔ (@winnieharlow)

EMISIONET