Plasi keq mes tyre! Në postimin e Luizit, Kejvina dhe Ronaldo s’i kursejnë ofendimet: Shko shit shalqi

Plasi keq mes tyre! Në postimin e Luizit, Kejvina dhe Ronaldo s’i

Kejvina Kthella dhe Luiz Ejlli brenda shtëpisë së “Big Brother vip” kanë pasur marrëdhënie të mirë derisa ndodhi shpulla e famshme. Pas kësaj, Kejvina u përjashtua, duke bërë që më pas drama të niste jashtë shtëpisë për modelen.

Luizi pavarësisht përplasjes mbante ende veshur bluzën e saj deri në momentin që Kiara i kërkoi ta hiqte

E me “kunje”, sot, Kejvina ia ka rikujtuar. Në postimin e fundit të Luizit, ajo i ka kërkuar bluzën publikisht, mirëpo duket se kjo ka sjellë një ‘luftë’ me Ronaldo Sharkën, ish-banorin e ‘BBV’.  Ata të dy kanë nisur përplasjet, deri në ofendime.

Kejvina: Këtë bluzen dua Luiz. Ma nis me postë. O Luiz o yll, aman një foto bashkë.

Ronaldo: Shko mi lëpirëse, le nam duke u lëpirë për pak follows. Ik andej nga ke ardhur, se s’të don Shqipëria, je non grata.

Kejvina: Do qaj, po unë kthehem Milano bjondo, po ti në Lushnje të shesësh shalqinj.

Ronaldo: Shalqi do shes, madje do vendos fytyrën tënde aty.

Plasi keq mes tyre! Në postimin e Luizit, Kejvina dhe Ronaldo s’i

EMISIONET