PAMJE/ Aksidentohet rëndë Bruno Shemsho, shfaqet i gjakosur në fytyrë

PAMJE/ Aksidentohet rëndë Bruno Shemsho, shfaqet i gjakosur në

Ish-konkurrenti i spektaklit të dashurisë "Përputhen", Bruno Shemsho, ka pësuar një aksident të rëndë mëngjesin e sotëm.

Ka qenë vetë ai që e bëri të ditur këtë lajm.

Bruno postoi disa foto në rrjetin social "Instagram", ku shihej i gjakosur në fytyrë, dhe makina e dëmtuar rëndë.

PAMJE/ Aksidentohet rëndë Bruno Shemsho, shfaqet i gjakosur në

EMISIONET