Irina Shayk provokuese dhe seksi, shfaqet vetëm me të brendshme në Kanë

Irina Shayk provokuese dhe seksi, shfaqet vetëm me të brendshme

Irina Shayk është shfaqur edhe më e guximshme dhe më zbuluese në tapetin e kuq të Festivalit të Kanës. Bukuroshja ruse ka marrë gjithë vëmendjen kur është parë duke dalë nga hoteli. Shayk zgjodhi një krijim transparent Gucci për këtë rast.

Veshja përfshinte të brendshme të zeza dhe një jumpsuit të tejdukshëm ndërsa i gjithë look-u u kompletua me një gjerdan mahnitës.

Më herët, supermodelja u shfaq thuajse e zhveshur, megjithatë, duke zgjedhur të vishte një ansambël të guximshëm, me fotografët që vërshuan mediat ndërkombëtare me fotot e 37-vjeçares.

Shayk goditi premierën në Kanë të ‘Firebrand (Le Jeu De La Reine)’ me një fund maxi me prerje të ulët dhe një top kapëse që mezi ia mbulonte gjoksin.

EMISIONET