Foto/ Rita Ora s’i lë aspak vend imagjinatës, shfaqet duke pozuar nudo në dhomën e zhveshjes

Foto/ Rita Ora s’i lë aspak vend imagjinatës, shfaqet duke

Rita Ora ndodhet në Australi dhe aktualisht po përfundon izolimin e karantinës në shtëpi së bashku me të dashurin e saj Taika Waititi.

Ajo e ka shfrytëzuar më së miri këtë kohë dhe ka realizuar një seri fotosh për t'i postuar në faqen e saj në Instagram për ndjekësit.

Në një nga fotot ajo shfaqet nudo teksa pozon në pasqyrë në një dhomë zhveshjeje, shkruan DailyMail. Rita shfaqi edhe një herë linjat e saj trupore në një fotografi nga një stërvitje, ku kishte veshur një bluzë ngjyrë vjollce.

Rita është në Australi për të shoqëruar Taika-n ndërsa ai po punon për disa filma të ardhshëm.

Foto/ Rita Ora s’i lë aspak vend imagjinatës, shfaqet duke

Foto/ Rita Ora s’i lë aspak vend imagjinatës, shfaqet duke

Foto/ Rita Ora s’i lë aspak vend imagjinatës, shfaqet duke

EMISIONET