VIDEO/ Çfarë e lidh Adrola Dushin me Kim Kardashian?

VIDEO/ Çfarë e lidh Adrola Dushin me Kim Kardashian?

Adrola Dushi është një nga modelet më të bukura shqiptare dhe tiparet e saj kanë tërhequr vëmendjen e figurave të njohura të modës në Amerikë, ku modelja ka krijuar një pjesë të karrierës së saj.

Së fundmi, ajo ka arritur një tjetër sukses, pasi po bashkëpunon me parukierin e yllit të televizionit, Kim Kardashian, Chris Appleton.

Videoja ku ky i fundit reklamon produktin e tij në flokët e modeles shqiptare, po bën xhiro në rrjet.

EMISIONET