FOTOT+VIDEO/ Digjet makina e Kozak Braçit në Tiranë, reagon "tiktokeri": Po nuk e gjeti shteti, kësaj radhe ...

Kozak Braci është një Tiktoker i njohur në mbarë trojet shqiptare.

Edhe ai si shumica e figurave tjera të këtij rrjeti social thotë se e ka punë gjithë aktivitetin e tij në Tiktok, por duket se dikujt nuk i pëlqen puna që Kozaku bën dhe ka vendosur t’i vërë flakën makinës së tij në Tiranë gjatë mbrëmjes së kaluar.

Njoftimi i Policisë Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 02.12.2023, rreth orës 02:50, në Allias, ka rënë zjarr në automjetin e parkuar të shtetasit K. B., 30 vjeç, dhe si pasojë ka vetëm dëme materiale. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

FOTOT+VIDEO/ Digjet makina e Kozak Braçit në Tiranë, reagon

Ai ka reaguar në lidhje me djegien e makinës përmes disa postimeve në InstaStory, ku ka treguar se makinës i është vënë flaka rreth orës 04:00, teksa  paralajmëron se nëse nuk i gjejnë autoritetet autorët, atëhere aui do i gjejë vetë, pasi sipas tij, kjo është e disata herë që i ndodh.

FOTOT+VIDEO/ Digjet makina e Kozak Braçit në Tiranë, reagon

“Po nuk e gjeti shteti kësaj radhe se është e disata herë, atëherë do e gjej vetë unë me njerëzit e mi. Jam çuar në 4 të mëngjesit, dritare kam parë këtë pamje duke u djegur makina.

FOTOT+VIDEO/ Digjet makina e Kozak Braçit në Tiranë, reagon

Është hera e disatë që me ndodhin këto gjëra. Dikush që ka diçka me mua të më gjej, rrugëve jam 24 orë. Të vijnë të unë jot e makina dhe të shtëpia ime ku ka vetëm gra dhe kalamaj”, shkruan ai.

FOTOT+VIDEO/ Digjet makina e Kozak Braçit në Tiranë, reagon

Nga pamjet e publikuara anga vetë Kozaku, uniformat blu kanë shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes.

FOTOT+VIDEO/ Digjet makina e Kozak Braçit në Tiranë, reagon

Policia bën me dije se pasojat janë vetëm materiale dhe se grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

EMISIONET