Dafina Zeqiri veçon një ndër ndryshimet e saj në look, ja arsyeja

Këngëtarja e njohur, një nga divat e muzikës shqiptare Dafina Zeqiri, ka qenë e ftuara speciale në finalen e Why Not, me moderatoren Roza Lati.

Zeqiri, tregoi që pamja që i ka përlyer më shumë tek vetja e saj, ka qenë kur i ka pasur flokët të qethura komplet.

Ajo tha se një look të tillë e ka pasur që kur ishte fëmijë.

“Look-u më ekstravagant i imi ka qenë kur kam qenë e qethur komplet. Më ka pëlqyer shumë. Kam pasur dëshirë dhe si fëmijë, kur e kam parë këngëtaren Pink me flokë të qethura. Nuk më ka lënë mami që t’i heqë.“

EMISIONET