“Bërtet shumë bukur” Ergys Keta vë në siklet aktoren e filmit “Lugina e Djalit”

Të ftuar në Why?Not në RTV Ora, me moderatoren Roza Lati, kasti i filmit Horror “Lugina e Djalit”, ku dhe kanë folur rreh filmit.

Aktorja Enxhi Haxhiu është shprehur se ka qenë një nga eksperiencat e saj më të bukura, ndërsa producenti Ergys Keta në një moment e ka vënë në siklet.

Ai ka thënë se Haxhiu bërtet shumë bukur duke iu referuar skenave të filmit.

Aktorja: Ishte një gjë shumë e bukur. Ishte diçka shumë e re. Hera e parë që marrë pjesë në një film. Dhe jam gjendur shumë mirë. Ishte një eksperiencë shumë e bukur.

Ergys Keta: Bërtet shumë bukur në rol

Producenti: Gocat bërtisnin më shumë jashtë skene se sa ku ishte për t’u bërtitur.

 

EMISIONET