"Luftë" me xhaketën/Moment i sikletshëm për Biden, kërkon ndihmë nga bashkëshortja por i bien syzet

"Luftë" me xhaketën/Moment i sikletshëm për Biden,

Joe Biden kaloi një moment të sikletshëm të kapur në video teksa përpiqej të vishte xhaketën e tij dhe përfundoi duke hedhur syzet e diellit Aviator  në tokë ndërsa po dilte nga helikopteri i tij Marine One.

Zonja e parë Jill Biden duhej të ndërhynte dhe të ndihmonte burrin e saj të kapte mëngën e xhaketës, e cila po frynte nga era e shkaktuar nga helikat e helikopterit.

Çifti presidencial Biden u kthye pas takimit me familjet e prekura nga përmbytjet shkatërruese në Kentakin lindor të hënën dhe u drejtuan për në Air Force One.

EMISIONET