I njohur si profesori, Alvaro Morte i jep lamtumirën ‘La Casa de Papel’

I njohur si profesori, Alvaro Morte i jep lamtumirën ‘La Casa de

Alvaro Morte ose siç njihet ndryshe nga miliona njerëz si “Profesori” i ka dhënë lamtumirën serialit që ka thyer rekorde: La Casa de Papel.

Në një video që ka publikuar në rrjetet sociale, Alvaro ka zbuluar se sapo është larguar pas përfundimit të xhirimeve të serialit të famshëm.

“Duke u larguar nga seti i ‘La Casa de Papel’ për herë të fundit. Fjalët janë të pakuptimta. I jam mirënjohës fansave (të parëve), skuadrës së punës dhe Netflix. Dhe ty i dashur Profesor. Do më mungojë argëtimi me ty. Faleminderit”, ka shkruar Alvaro, i njohur për rolin protagonist të profesorit që udhëhiqte skuadrën e hajdutëve.

EMISIONET