E pazakontë në SHBA/ I kap për flokësh dhe i shtrin në tokë, burri rreh brutalisht dy gra në një dyqan  

E pazakontë në SHBA/ I kap për flokësh dhe i shtrin në

Një ngjarje e pazakonë ka ndodhur në SHBA, ku një burrë ka rrahur në mënyrë barbare dy gra  në një dyqan.

Siç shihet në një video të publikuar nga mediat e huaja, burri kap një grua për flokësh dhe e godet në tokë. Më pas ka ndërhyrë edhe një grua tjetër, e cila është përpjekur të ndihmojë gruan që po dhunohej po për fat të keq është përballur edhe vetë me një situatë të tillë.

Në video shihet se burri i ka kapur për flokësh të dyja gratë, ku më pas i ka goditur dia herë në kokë.

Djali i një prej grave postoi videon e sulmit në Youtube, i cili shkroi në përshkrimin e videos se gratë ishin nëna dhe halla e tij.

EMISIONET