VIDEO-LAJMI/ Me maskë në fytyrë, 19-vjeçarja Hygerta Meta kthehet tek vendi i krimit, dhe tregon si e vrau të atin

Vajza që shihni në foto është 19-vjeçarja Hygerta Meta, e cila kreu krimin e rëndë në Shënavlash të Durrësit, ku vrau babanë e saj dhe e groposi në kasollen e shtëpisë.

Në pamjet e siguruara nga "Ora News", duket 19-vjeçarja në momentin që po rrëfen krimin para hetuesve dhe duke dhënë detaje në lidhje me dinamikën e ngjarjes.

EMISIONET