U arrestua sot në Kuçovë, kush është gjyshja që publikonte nipin 10 vjeç në Tik Tok duke sharë me fjalë të rënda

Një personazh në TikTok e quajtur Natasha është arrestuar së bashku me të birin, pasi kanë shfrytëzuar të nipin 10-vjeçar për përfitime në TikTok.

Ata dilnin live në këtë rrjet social me njerëz të tjerë dhe e mësonin 10-vjeçarin si t’i shante me fjalë të rënda dhe denigruese.

Në rrjetin social TikTok gjyshja 67-vjeçare ka shfrytëzuar nipin, për të marrë sa më shumë klikime, të cilat shndërrohen në para.

Në një video live, shihet djali 10-vjeçar me të atin, Natasha dhe disa persona të tjerë.

I mituri nuk ka reshtur së ofenduari me fjalë banale një grua tjetër, ku i ati e mësonte se çfarë t’i thoshte, ndërkohë që gjyshja e tij e shikonte dhe qeshte.

Në një emision të para 6 viteve, Natasha dilte në emisionin ''Ka një mesazh për ty'', ku konfilktohej me nusen e saj pikërisht për djalin.

U arrestua sot në Kuçovë, kush është gjyshja që

Më poshtë video e Tashës te ''Ka një mesazh për ty'' para 6 vitesh

EMISIONET