Theu herësin dhe fitoi mandatin! Ornaldo Rakipi organizon party, nuk mungon torta me PS

Theu herësin dhe fitoi mandatin! Ornaldo Rakipi organizon party, nuk mungon

Djali i Aqif Rakipit, Ornaldo Rakipi ka thyer herësin, duke siguruar kështu një vend të sigurt në Parlamentin e ardhshëm. Një emër pak i njohur në politikë, por që u bë një nga më të votuarit në zgjedhjet e 25 prillit.

Fitoren ai ka zgjedhur ta festojë gati 2 javë pas shpalljes së rezultatit. Ai ka ftuar të gjithë miqët e tij në një party, me muzikë dhe me këngëtarë.

Në videon e publikuar nga ‘JOQ’, shihet që të riut i kanë bërë dhe tortë në ngjyrat e Partisë Socialiste, si dhe kanë vendosur sipër saj foton e Rakipit.

“Pershendetje Joq. Ornaldo Rakipi duke festuar mandatin per rilindjen nuk ka COVID-19″- shkruhet përkrah videos së bërë publike.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)

 

 

EMISIONET