RENEA zbarkon në Belsh, kontrolle për kapjen e personave të kërkuar nga drejtësia

RENEA ka zbarkuar në qytetin e  Elbasanit  mbrëmjen e sotme.

Sipas  burimeve bëhet me dije se po zhvillohen kontrolle janë zhvilluar në Belsh.

Kontrollet po zhvillohen për kapjen e personave të kërkuar nga drejtësia.

Ora News, mëson se operacioni është ende duke vijuar.

Paraprakisht dyshohet se qëllimi i kërkimeve është Suel Çela dhe Talo Çela.

EMISIONET