Rama me kryeministrat e Ballkanit, pranë Vuçiçit dhe larg Vjosa Osmanit

Rama me kryeministrat e Ballkanit, pranë Vuçiçit dhe larg

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto nga New York me liderët e Ballkanit Perëndimor ftuar nga përfaqësuesi i Lartë i BE për Politikën e Jashtme Joseph Borrel.

Në fotot Rama mund të shihet mes Dritan Abazoviç dhe presidenti serb, Aleksandër Vuçiç, ndërsa presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani.

Rama: New York - Me liderët e Ballkanit Perëndimor, ftuar nga Përfaqësuesi i Lartë i BE për Politikën e Jashtme dhe Zv/President i Komisionit Europian, Joseph Borrel. 

EMISIONET