Plas grushti në rrugë pas aksidentit, ngjarja në Tiranë. Babë e bir bëjnë për spital të riun

Plas grushti në rrugë pas aksidentit, ngjarja në Tiranë.

Një aksident në Tiranë është shndërruar në skenë boksi në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:10, në Laprakë, në afërsi të shkollës "Aleks Buda", ku janë përplasur dy automjete (dëme materiale) dhe si pasojë janë konfliktuar dhe kanë goditur njëri-tjetrin me grushte, drejtuesit e automjeteve, shtetasi A. R., 32 vjeç, me shtetasit Xh. B., dhe A. B. (babë e bir).

Si pasojë e konfliktit shtetasi A. R., është dëmtuar dhe ndodhet në spital, për ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

tirane aksident rrugor

EMISIONET