Plagosja në Burrel, mësohet emri i autorit dhe viktimës të përfshirë në konflikt. Policia shoqëron dhe 8 persona të tjerë

Plagosja në Burrel, mësohet emri i autorit dhe viktimës të

Policia zbardh detaje nga ngjarja e rëndë që tronditi Matin mëngjesin e kësaj të enjteje.

Burime nga uniformat blu bëjnë me dije se shtetasi Bashkim Koçi, dyshohet se pas një konflikti për motive të dobëta ka plagosor me armë zjarri shtetasin Akil Dedja.

Plagosja mësohet se ka ndodhur sapo kanë dalë nga lokali ku kanë qenë  Koçi dhe Dedja, të cilët janë konfliktuar me njëri-tjetrin.

Për ngjarjen në fjalë policia thotë se ka shoqëruar 8 persona në Komisariat, ndërsa vijon puna per kapjen e autorit te dyshuar.

EMISIONET