Përfshihen nga flakët kodrat e Vajkanit në Fier

Përfshihen nga flakët kodrat e Vajkanit në Fier

Një zjarr masiv ka përfshirë kodrat e Vajkanit në Fier.

Zjarri mësohet se ka djegur sipërfaqe me ullishte dhe shkurre.

Mësohet se në vendngjarje janë 5 zjarrfikëse të cilat po punojnë për shuarjen e flakëve.

EMISIONET