E rëndë në Elbasan/ Hap derën e furgonit dhe hidhet në tokë, ndërron jëtë një grua

E rëndë në Elbasan/ Hap derën e furgonit dhe hidhet në
Foto nga vendi i ngjarjes

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të premte në Elbasan, ku një grua është vetëvrarë duke u hedhur nga furgoni me të cilin po udhëtonte.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan – Peqin, në afërsi të fshatit. Papër

Ndërsa nuk dihen ende shkaqet që quan gruan në ndërmarrjen e këtij akti, mësohet se furgoni ka qene ne lëvizje dhe ajo ka hapur derën dhe është hedhurnë tokë, ku si pasojë e goditjes së pësuar ka humbur dhe jëtën.

Ndërkaq mësohet se nw vendngjarje ka shkuar dhe policia dhe punon pwr zbardhjen e shkaqeve.

EMISIONET