Arrestohen 3 vajza në Tiranë, punonin në qendrën e masazhit të kthyer në qendër prostitucioni

Arrestohen 3 vajza në Tiranë, punonin në qendrën e masazhit

Tre vajza janë arrestuar nga policia e Tiranës pasi ishin të punësuar në një qendër masazhi që shfrytëzohej për prostitucion.  

Në pranga janë vënë R. L., 20 vjeçe, G. Xh., 23 vjeçe, V. Ç., 20 vjeçe, të treja banuese në Tiranë, dhe shpallën në kërkim shtetasen A. L., 23 vjeçe. Gjithashtu, nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasen A. V., 36 vjeçe.

"Këto shtetase ishin të punësuara në një qendër masazhesh, në të cilën, përveç aktivitetit të regjistruar si qendër masazhesh, ushtrohej edhe aktiviteti i kundërligjshëm i prostitucionit," njoftoi policia.

EMISIONET