Pasi u arrestua ditën e sotme në pikën kufitare të Morinës, këngëtarja e njohur Fjolla Morina  së fundmi ka përfunduar në spital.

Pasi është dërguar në ambientet e paraburgimit, ajo nuk është ndjerë mirë dhe është detyruar të shkojnë me emergjencë në spitalin e Kukësit.

Aty ku dhe po merr ndihmën e nevojshme.

Rikujtojmë dhe njëher se këngëtarja është ndaluar nga Policia Kufitare e Morinës pasi tentoi të hynte në Shqiperi me armë zjarri.

Asaj i’u gjet në çantë  një armë zjarri tip “Zoraki” me 23 fishekë.