Aleksia Peleshi: Romeo Veshajn E Dua, I Përgjigjet Jonida Maliqit

Aleksia Peleshi: Romeo Veshajn E Dua, I Përgjigjet Jonida Maliqit

Aleksia Peleshi, vajza e ministrit Niko Peleshi, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin 'Glamour Zone', ku përballë moderatores Ester Bylyku, ka treguar gjithë të vërtetat e saj, duke nisur nga lidhja me Romeo Veshaj, marrëdhënia e saj me Jonida Maliqin si dhe financat e saj.

Shikoni videon e emisionit

 

EMISIONET