VIDEO/ Mes palestrës dhe fushës, Shqipëria nis përgatitjet për ndeshjen ndaj Spanjës

VIDEO/ Mes palestrës dhe fushës, Shqipëria nis përgatitjet

Kombëtarja ka nisur përgatitjet për ndeshjen e fundit në grup ndaj Spanjës.

Kuqezinjtë do kërkojnë një rezultat pozitiv ndaj iberikëve për të mbajtur gjallë shpresat për një kualifikim të mundshëm.

Shqipëria barazoi ditën e djeshme ndaj Kroacisë me rezultatin 2-2. Kuqezinjtë janë përgatitur në fushë dhe në palestër.

Federata shqiptare ka shpërndarë edhe një video të përgatitjes së kuqezinjëve për ndeshjen ndaj Spanjës. 

EMISIONET