''Shpresojmë të fitojmë titullin ndaj Partizanit''/ Presidenti i Egnatias, Demrozi për Ora News: Çunat marrin premio edhe sonte

Egnatia është kualifikuar për në finalen e madhe të titullit kampion të kampionatit shqiptar pasi eliminoi në gjysëmfinalen e ‘’Final Four’’ Vllazninë.

Ndeshja përfundoi në barazim pa gola, por Egnatia u favorizua nga pozicionimi më lart se Vllaznia në kampionat.

Pas kalimit në finalen e titullit, në një prononcim për Ora News ka folur presidenti i Egnatias, Agim Demrozi.

Demrozi: Ishte një ndeshje shumë e luftuar.

Shpresojmë që të fitojmë titullin ndaj Partizanit.

Për golin e parë së për të dytin ishte offside.

Golin e parë akoma se kam parë.

Kanë vite që e presin këtë trofe.

Çdo gjë arrihet me punë, ai që punon fiton.

Është ndeshje teke dhe jemi 50 me 50.

Premiot janë gjithmonë sekretë.

Çunat marrin premio edhe sonte.

 

EMISIONET