Shënoi golin e fitores kundër Partizanit, Mehdi Çoba tregon ecurinë pozitive me Vllazninë

Shënoi golin e fitores kundër Partizanit, Mehdi Çoba tregon

Në një intervistë për “Ora Sport” futbollisti Mehdi Çoba u shpreh se me këtë frymë skuadra do të shkojë si në Final 4 dhe në Kupën e Shqipërisë.

Mehdi Çoba: Atmosfera është shumë e mirë dhe jemi të kënaqur. Jemi shumë të qetë tashmë, disata është krejt e qetë, inshallah deri në fund arrijmë rezultatet shumë të mira. Me këtë frymë që kemi si në Final 4 dhe në Kupën e Shqipërisë do të shkojmë më mirë. Pozicioni im më i mirë është djathtas. Ne lojtarëve na takon të japim maksimumin në fushën e lojës.

EMISIONET