Napoli në gjurmët e shqiptarit, sulmuesi mund të bashkohet me Rrahmanin

Napoli në gjurmët e shqiptarit, sulmuesi mund të bashkohet me

Edon Zhegrova mund të transferohet te Napoli në merkaton e kësaj vere.

De Laurentiis ka nisur të interesohet për sulmuesin e Kosovës për të forcuar skuadrën e sezonit të ardhshëm pasi disa lojtarë të rëndësishëm mund të largohen. 

Lojtari i lindur në vitin 1999 në Kosovë aktualisht është pjesë e Lille dhe mund të transferohet në Itali për më pak se 10 mln. €.

Aktualisht ai është pjesë e skuadrës së Lille. 

EMISIONET