Kombëtarja mbërrin në Shqipëri, Muçi: Doja më shumë minuta, në Europian merituam më shumë

Sulmuesi i Shqipërisë, Ernest Muçi ishte një nga lojtarët që nuk luajti shumë minuta në Europian, edhe pse ishte në formën e tij më të mirë dhe ka shkëlqyer në fushë.

Pas rikthimit në vendin tonë, lojtari kuqezi tha se do donte të aktivizohej më shumë dhe se  gjëray mund të shkonin ndryshe.

“Doja më shumë minuta.

Gjithmonë kombëtarja është plani i parë.

Ishte zhgënjyese që nuk morëm një pikë me Spanjën.

Kjo eksperiencë do na duhet edhe në të ardhmen.

Jam i lumtur që te Besiktas më kanë mbështetur”- tha ai.

EMISIONET