Katar 2022: Tifozët e Brazilit mbajtën në krahë një gazetar gjatë intervistës (Video)

Katar 2022: Tifozët e Brazilit mbajtën në krahë një

Si të mos ishin brazilianët ... të çmendur pas premierës së tyre në Botëror. 

Ata mundën Serbinë 2-0, ndërsa rivali i tyre i përhershëm Argjentina humbi 2-1 nga Arabia Saudite. 

Pas fitores ata festuan me gjithë zemër dhe nuk pushuan së thirruri për Brazilin e tyre të dashur. 

Çmenduria e tyre është paguar nga një reporter i All Kass Tv. Gazetari nga Katari po bënte një intervistë me një tifoz brazilian dhe papritur tifozët brazilianë e ngritën në ajër. 

Pas disa minutash ata e lanë dhe të gjithë së bashku bërtitën për Brazilin.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Qatar Day (@qatarday)

EMISIONET