(Fotot) Guardiola në Barbados në formë të shkëlqyer

(Fotot) Guardiola në Barbados në formë të shkëlqyer

Pep Guardiola po kalon disa ditë pushime në Ishujt Barbados me bashkëshorten e tij për të fituar energji në prag të një tjetër sezoni shumë stresues dhe të luftuar.

(Fotot) Guardiola në Barbados në formë të shkëlqyer

51-vjeçari dhe bashkëshortja Cristina Serra duken të pandarë në një nga plazhet përrallore të ishullit të Atlantikut. Ish-mesfushori katalanas dhe bashkëshortja e tij 49-vjeçare janë bashkë prej shumë vitesh dhe konsiderohen si një nga çiftet më të rregullt të futbollit ndërkombëtar.

(Fotot) Guardiola në Barbados në formë të shkëlqyer

Nga ajo që paraqitet në fotot e revistave gossip, Pep duket në formë të mirë fizike ndërsa ai dhe familja e tij do të qëndrojnë edhe disa ditë në ishullin përrallor, përpara rikthimit në Angli për të nisur përgatitjet me skuadrën ku do të gjejë edhe një emër të rëndësishëm si Erling Halaand. Sezoni i Man. City nis në datën 7 gusht me ndeshjen kundër West Ham.

(Fotot) Guardiola në Barbados në formë të shkëlqyer

 

EMISIONET