E ardhmja në horizont, Guardiola: Dua të qëndroj, akoma nuk është vendosur asgjë

E ardhmja në horizont, Guardiola: Dua të qëndroj, akoma nuk

E ardhmja e Pep Guardiolës është ende e paqartë. Trajneri i Manchester Cityt tha pas fitimit të titullit në Angli, se nuk është vendosur asgjë.

“Realiteti është që jam më afër largimit sesa qëndrimit. Ne kemi biseduar me klubin dhe ndjesia ime është se dua të qëndrojë tani. Do të qëndrojë sezonin e ardhshëm. Por, gjatë sezonit do të bisedojmë, do të shikojmë”, tha Guardiola.

 

EMISIONET