''Babai më mësoi të gjuaja penalltitë'', Kahrimanoviç: Vitin e kaluar, kampionati ishte më i fortë

Futbollisti i Erzenit, Amir Kahrimanovic në një intervistë në ‘’Ora Sport’’ u shpreh se kampionati vitin e kaluar ishte më i mirë dhe më i fortë.

Kahrimanovic: Kur isha i vogël bëja gjuajtje me babain.

Stërvitesha me penalltitë me babanë pasi ai rrinte portier.

 Ishte një ndeshje e vështirë në Kukës.

Një ndeshje e rëndësishme.

Kukësi shënoi me një goditje në portë por falë zotit në fund morëm tre pikët.

Vitin e kaluar kampionati ishtë më i fortë kurse tani ka më pak futboll dhe më shumë luftime.

EMISIONET