Autobusi i Romës shkel në tokën shqiptare (Fotot)

Autobusi i Romës shkel në tokën shqiptare (Fotot)

Autobusi që do të shoqërojë Romën gjatë ndalesës 3-ditore në Shqipëri, ka mbërritur në Portin e Durrësit.

Mjeti ku skuadra e plotë e drejtuar nga Jose Mourinho, trajneri portugez dhe stafi, zbarkoi në tokën shqiptare dhe do të udhëtojë drejt aeroportit të Rinasit ku ditën e nesërme do të mbërrijë me një avion charter skuadra italiane.

Autobusi i Romës shkel në tokën shqiptare (Fotot)

EMISIONET